\\ Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne zintegrowane z platformą Drupal
Dla klientów chcących dotrzeć do osób używających urządzeń mobilnych mamy ofertę tworzenia aplikacji mobilnych zintegrowanych z aplikacją internetową. W takim przypadku aplikacja internetowa jest silnikiem aplikacji mobilnej. Z poziomu aplikacji internetowej możemy dostarczać treści dla aplikacji mobilnej. Przykłady zastosowania:

  • aplikacje dla konferencji – plan konferencji, aktualności, powiadomienia są wysyłane z poziomu strony internetowej
  • aplikacja dla serwisantów/handlowców/taksówkarzy lub innych osób pracujących w terenie – z poziomu aplikacji internetowej można przydzielać zadania dla osób w terenie. Osoby te będą widziały na swoich telefonach zadania, będą mogły także zmieniać status zadań np. na zrealizowane.
  • Lokalizacja GPS – aplikacja mobilna ma możliwość przesyłania lokalizacji z GPS do aplikacji internetowej. W ten sposób można łatwo przygotować system do lokalizacji pracowników za pomocą GPS i telefonów

Aplikacje mobilne tworzymy za pomocą platformy Appcelerator Titanium Studio. Platforma ta pozwala na podstawie jednego kodu zbudować aplikację dla Androida oraz iPhona. Oszczędzamy więc czas i pieniądze na tworzenie dwóch aplikacji dla każdej z tych platform.